Krepšelyje yra 0 prekių
Pagrindinis Nuolaidos Naujos prekės Pristatymas Aptarnavimas Apie mus Užsakymo informacija Kontaktai
Pagrindinis / Apie mūsų įmonę
 Labai džiaugiamės, kad apsilankėte mūsų internetinėje parduotuvėje GPSPRO! Malonu su Jumis susipažinti!

Pradėjome veiklą kaip parduotuvėlė, kuri pardavinėja automobilių navigacijos sistemas, ir apie jas greitai jau žinojome praktiškai viską! Todėl mūsų pavadinimas – GPSPRO. Pavadinimas GPSPRO iššifruojamas visai paprastai

GPS – tai technologija, su kuria dirbame kiekvieną dieną ir kuri įdiegta į daugumą mūsų parduodamų dalykų.

PRO – mūsų darbo kokybė, nes mes apie savo prekes žinome viską, ką tik įmanoma žinoti.

Ir, žinoma, mes džiaugiamės, galėdami pasidalinti savo žiniomis su Jumis!

 

Šiuo metu GPSPRO asortimente yra daugiau nei dešimties kategorijų prekės: išmanieji laikrodžiai, optiniai įrenginiai, dronai, sporto kameros... echolotai, visokie išmanieji sprendimai namams! Taip pat dar daug kitų įdomių ir naudingų prekių, kurias Jums irgi siūlome apžiūrėti! Mes galime pasiūlyti pačias naujausias technologijas ir įrangą bei kitus laikui bėgant patikrintus dalykus. Jiems visiems bendra tai, kad visi šie prietaisai ir įranga gali padaryti Jūsų gyvenimą geresnį, patogesnį, įdomesnį ir įvairesnį, nes kasdien gali suteikti bent jau šiek tiek, o gal ir nepaprastai daug naujų potyrių ir įspūdžių.

 

Mes ir toliau išliekame specializuota parduotuvė, todėl naujas prekių kategorijas renkamės ir asortimentą papildome protingai – norime išlaikyti profesionalų statusą tose srityse, kurias geriausiai išmanome. Iki smulkmenų ištyrinėjame viską, kas nauja, kaupiame patirtį, todėl galime pasiūlyti būtent tai, ko Jums reikia.

 

Nors 2022 m. mūsų parduotuvės apyvarta jau siekė 6,5 milijono eurų, klientai teigiamai įvertino mūsų reiklų asortimento pasirinkimą ir gerą klientų aptarnavimą. Vertiname šį pasitikėjimą ir kiekvieną dieną stengiamės būti dar geresni. 2021 m. taip pat patobulinome savo internetinę parduotuvę, įdiegdami naujas programas, kad Jums būtų lengviau palyginti ir pasirinkti prekes.